ANA SAYFA SİPARİŞ TAKİBİ İLETİŞİM ALIŞVERİŞ SEPETİ YARDIM
EN YENİLER İNDİRİMDEKİLER
Ana Sayfa > Firmamız > Hakkımızda

MD Dekorasyon Aksesuar olarak  el emeği ile tasarlanmış özgün ürünleri sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Her bir aksesuarımız  farklı renkler farklı konseptler kullanılarak hazırlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ürün yelpazemiz klasik Osmanlı’dan, Vintage tarzına, Country tarzından Romantik tasarımlara uzanan geniş bir çeşitliliğe sahiptir. 
 
MD Dekorasyon olarak ürünlerimizi mağazalarda sergilemek yerine, web sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı tercih ettik ve el yapımı butik aksesuarlarımızı sadece internet ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik. Web sayfamızı ziyaret etmek, ürünlerimizi incelemek, yeni eklenen aksesuarlarımıza ulaşmak için web sitemize üye olmanız gerekmemektedir. Bizim için önemli olan üyelik bilgileriniz değil, sitemizde sizlere hitap edebilecek ürünlere rastlamanız ve sahip olmaktan ya da sevdiklerinize hediye etmekten mutluluk duymanızdır.
 
Evini dekore eden, sevdiklerine değişik ve diğer mağazalarda göremeyeceği özgün bir hediye almak isteyen, kafe, otel, restaurant , pastane, tekne, yat dekorasyonunda değişik ürünler arayan, bahçesini cıvıl cıvıl hale getirmek isteyen, yeni doğan bebekler için farklı hediyeler arayan, doğum, sünnet, nişan, evlilik, kına, evlilik yıldönümü, doğum günü, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerin anlamına uygun aksesuarlar arayan geniş bir topluluğa hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, seçtiğiniz ürünleri keyifli huzur dolu günlerde kullanmanızı dileriz.


Saygılarımızla,
 

Firmamız Yardım Ürünlerimiz Basında Biz Sosyal Ağlar
  • Basında Biz

MD Dekorasyon Aksesuar © 2018
Tel: +90 532 409 5742
info@mddekorasyonaksesuar.com