ANA SAYFA SİPARİŞ TAKİBİ İLETİŞİM ALIŞVERİŞ SEPETİ YARDIM
EN YENİLER İNDİRİMDEKİLER
Ana Sayfa > İade İşlemleri

İADE İŞLEMLERİ

Ürün ve/veya ürünlerin İade Şartları

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi bize ulaşın kısmında yer alan formdan ürün iade talebini tıklayarak ürünün fatura numarasını ve ilgili sipariş numarasını yazarak, iade sebebi açıklamanızla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi MDDekorasyonAksesuar.com tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu ve daha sonraki şikayetlerin dikkate alınmayacağını unutmayınız.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa MDDekorasyonAksesuar.com’a ulaştığı andan itibaren 10 (On) gün içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre üzerinde MDDekorasyonAksesuar.com' un herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

MDDekorasyonAksesuar.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün MDDekorasyonAksesuar.com’a  gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında teslimatı yapan kargo firması  tercih edilmelidir. Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.
Herhangi bir aksama yaşanmaması için iade deparmanımızın adresi aşağıda yer almaktadır.
 
İade Adresi: Çayyolu Mah.2432 Cd. No :158 -7-9 Gülşenler İşhanı Ümitköy Ankara 
 
İade şartları nelerdir?
 
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz.Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 
1. Ürünün faturası,
2. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. 
 
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.
 
İade etme süresi kaç gündür ?
 
Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk 7 iş günü içerisinde geçerlidir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.  

Firmamız Yardım Ürünlerimiz Basında Biz Sosyal Ağlar
  • Basında Biz

MD Dekorasyon Aksesuar © 2018
Tel: +90 532 409 5742
info@mddekorasyonaksesuar.com