B
ANA SAYFA SİPARİŞ TAKİBİ İLETİŞİM ALIŞVERİŞ SEPETİ YARDIM
EN YENİLER İNDİRİMDEKİLER
Ana Sayfa > Yasal Uyarı
Yasal Uyarı

www.mddekorasyonaksesuar.com Yasal Uyarı (Bundan Böyle mddekorasyonaksesuar.com olarak anılacaktır.) Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Özgür Sanat'a ait olup anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirtilmiştir.

mddekorasyonaksesuar.com web sitesini ziyaret etmekle ve kullanmakla, bu ilkeyi hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız.
İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır. mddekorasyonaksesuar.com, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın Ürünleri ile ilgili teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini değiştirme ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar. Web sitesi bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk sayfayı ziyaret eden kişiye aittir.

Özgür Sanat kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp ve zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
İçerik mddekorasyonaksesuar.com web sitesinde Özgür Sanat'ın stoklarında bulunan ürünleri ve kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. mddekorasyonaksesuar.com, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir, ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve mddekorasyonaksesuar.com bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez.

mddekorasyonaksesuar.com’ un ticaret anlayışı ve müşteri odaklı hizmet felsefesi ile online alışveriş işlemleri gereği müşterilerden aldığı kişisel bilgilerin (aile isim, adres, e-mail, telefon, alışveriş sepeti gibi bilgileri) gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile söz konusu bilgilerin paylaşılmayacağını taahhüt eder. Sitemizi sadece gezmek istiyorsanız herhangi bir kişisel bilginizi bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz. Online güvenli alışveriş hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz zaman alışveriş formunda istenen bazı kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

mddekorasyonaksesuar.com vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Ürün satın alınması içeren alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için ve bazı hizmetlerimizden sizi haberdar edebilmek için formda yer alan bilgilerin doldurulması zorunludur. Bu bilgiler ve online alışveriş sırasında girdiğiniz teslimat ve fatura adresleri sistemimizde saklanmaktadır. mddekorasyonaksesuar.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

mddekorasyonaksesuar.com' da bir ürün satın alırken hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç mddekorasyonaksesuar.com veritabanında saklanmaz, bilgilerinize erişilemez. Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.
Bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve mddekorasyonaksesuar.com web sitesinden edindiğiniz bilgilere istinaden kaynaklanan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla mddekorasyonaksesuar.com web sitesine erişiminize ve kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan, dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan ve özel zararlardan mddekorasyonaksesuar.com sorumlu değildir.

Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi

mddekorasyonaksesuar.com, iş gereksinimlerine göre bu ilkeyi istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde ilkeyi denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.

Firmamız Yardım Ürünlerimiz Basında Biz Sosyal Ağlar
  • Basında Biz

MD Dekorasyon Aksesuar © 2018
Tel: +90 532 409 5742
info@mddekorasyonaksesuar.com